Іменем переможця премії Хлєбнікова назвуть вулицю

У петербурзькому арт-кафе “Бродячий собака” відбулася друга церемонія вручення поетичної премії “Послухайте!” імені Велимира Хлєбнікова. Присвячено нагородження було дню народження поета.

У журі премії ввійшли зокрема журналіст і письменник Ілля Стогов, сценарист Юрій Арабов, поет Андрій Дементьєв, співачка Лариса Луста, телеведучий і постійний учасник телевікторини “Що? Де? Коли?” Олександр Друзь, директор радіо “Петербург” Юрій Радкевич, а також лауреати премії “Послухайте!” минулого року.

Головний приз в номінації “Тріумф-лауреат” – червоний рупор і колекційну срібну монету отримав петербурзький поет Арчет. Також в якості призу його ім’ям назвуть одну з вулиць в майбутньому котеджному селищі “Малий Петербург”. Він же отримав головний приз у номінації “Ні-лауреат”, у якій переможець вибирався інтернет-голосуванням. Почесна премія “Гуру-лауреат” дісталася Марії Агаповій.

Нагороду за театральну складову втілення поезії в номінації “Драма-лауреат” отримала Надія Дарейчук. “Его-лауреатом”, що відрізняється оригінальний поглядом, стала поетеса Марія Д’Еспуар. Званням “Шана-лауреат” нагороджені всі поети, що увійшли до шорт-листу.

“Российская газета”