Компанія Amazon запустила віртуальну бібліотеку

Власники «читалок» Kindle і Kindle Fire зможуть користуватися бібліотекою Amazon аналогічно, як і звичайною бібліотекою – читати книги безкоштовно, але в кількості не більше однієї штуки за раз.

Поки що у «віртуальній бібліотеці» Amazon міститься близько 5 тисяч книг – не надто переконлива цифра в порівнянні з 30 мільйонами книг, доступних там для покупки. Тим не менш, викликає довіру той факт, що для «бібліотечного» читання доступний цілий ряд бестселерів, хоча раніше передбачалося, що доступ до них буде виключно платним.

Щоб мати доступ до бібліотеки, потрібно не тільки мати відповідну читалку, але й платити щорічну абонентську плату в розмірі 79 доларів за преміум-аккаунт Amazon Prime. Поряд із доступом до бібліотеки, цей аккаунт дозволяє дивитися близько 10 тисяч фільмів з бази Amazon’а і користуватися знижкою на функцію термінової доставки в інтернет-магазині.

Крім того, як вже анонсувалося раніше, власники рідера Kindle мають розширений доступ до електронних книг в більш ніж 11 тисячах звичайних бібліотеках по всіх Сполучених Штатах.

Znaki