Поліцейська академія культури відкрилася у Росії

У Бурятії почала роботу Поліцейська академія культури, створена відповідно до угоди про співпрацю між академією культури і мистецтв і МВС з Бурятії.

Як заявили в прес-службі російського правоохоронного відомства, це має допомогти створити “позитивну модель взаємодії сучасного поліцейського з громадянами” і сформувати новий імідж МВС.

Поліцейська академія культури вже готує перший Поліцейський бал. 10 листопада поліцейських Бурятії чекають у Російському драматичному театрі Улан-Уде. У програмі балу два танці – полонез і вальс. Їх па поліцейські розучують під керівництвом педагогів. Поліцейський бал не стане єдиною акцією. За допомогою викладачів МВС буде удосконалювати методи виховної роботи з особовим складом органів внутрішніх справ. Крім того, заплановані спільні обговорення проблем історії, культури, освіти.

“Ми будемо допомагати поліцейським вчитися бути врівноваженими, спокійними, усміхненим людьми і в той же час професійно виконувати свою роботу”, – так окреслила цілі Поліцейської академії культури ректор Раїса Пшеничникова.

“Духовна та моральний розвиток особистості – обов’язкова умова розвитку держави І тим більше значимо, що це завдання ставить перед своїми співробітниками правоохоронна структура, покликана захищати права і свободи громадян”, – вважає заступник міністра МВС з Бурятії Олег Калінкін.

NEWSru