Оголошено номінантів на Премію Еліота: троє вже були лауреатами

Керол Енн Даффі вдруге номінується на Премію Т. С. Еліота. Переможниця 2006 знову потрапила в шорт-лист престижної поетичної премії.
Всього в шорт-листі премії цього року виявилося десять поетів, серед них є і Керол Енн Даффі, яка в 2006 році отримала премію за опубліковану в 2005 році поетичну збірку Rapture. Збірка The Bees, що принесла їй номінацію цього року, – перша, опублікована книжка за шість років, що минули з виходу Rapture (якщо не рахувати цілого ряду книжок дитячих і різдвяних віршів).

Джилліан Кларк, яка головує в премії цього року, стверджує, що з отриманого шорт-листа можна запросто сформувати «бібліотеку кращих з кращих», а також зазначила, що всі збірки, що включені в список видалися напрочуд натхненними – вони належать до числа тих, «що викликають бажання негайно сісти і написати вірш самому». Поряд з Даффі, в список потрапили Шон О’Браєн, Джон Бернсайд (за збірку Black Cat Bone отримав цього року Forward Poetry Prize), Еліс Освальд, австралійський поет Джон Кінселла, Естер Морган, Далджіт Награ, ірландець Бернард О’Донах’ю, Девід Харсент і Леонтія Флінн.Серед них є ще два поети, що раніше були лауреатами Премії Еліота, – Освальд і О’Брайен.

Лауреат Премії Т. С. Еліота -2011 буде оголошено 16 січня 2012 року.

Znaki