У Нью-Йорку покажуть спектакль про Стіва Джобса

Американський актор і драматург Майк Дейсі (Mike Daisey) не збирається скасовувати нью-йоркську прем’єру моновистави «Агонія і екстаз Стіва Джобса» (The Agony and the Ecstasy of Steve Jobs), заплановану на 17 жовтня, через смерть екс-директора Apple. Про це повідомляє Reuters.

Передпокази постановки, що розповідає про те, скільки зусиль забирає виготовлення продукції Apple, почнуться на наступному тижні. Як відзначає The Wall Street Journal, спектакль присвячений впливу високих технологій на сучасне життя і залежності користувачів від всіляких гаджетів.

На прикладі Apple і Стіва Джобса, пристрасно захопленого своєю справою, актор вирішив продемонструвати не тільки плюси, а й мінуси цього бізнесу. Видання зазначає, що насправді постановка присвячена не самому Стіву Джобсу, а більше його спадщині. За словами Дейсі, зараз настав час вибрати, що із залишеного Джобсом варто прийняти, а що – відкинути.

Майкі Дейсі визнає, що вплив Стіва Джобса на життя людей виявився надзвичайно сильним. «Світ, який він залишив, – це його світ», зазначив драматург.

Прем’єрний показ моновистави Дейсі відбувся приблизно півтора роки тому в Берклі (Каліфорнія).

Стів Джобс помер 5 жовтня. Згідно з повідомленнями ЗМІ, причиною його смерті став рак підшлункової залози, з яким він боровся довгий час.

Lenta.ru