Американський письменник у роботі над книгою консультувався з порноакторкою

Каліфорнійський письменник, автор нашумілого бестселера «Як працювати 4 години на тиждень», радить у своїй новій книзі, як домогтися 15-хвилинного оргазму і як скинути 10 кг за 30 днів, не виснажуючи себе фізичними навантаженнями. Про нову книжку Тімоті Ферріса, одного з апологетів нових бізнес-моделей та автора методик особистісного зростання, розповідається в матеріалі німецької Die Welt.
«Проконсультуйтеся із лікарем перш, ніж ви почнете виконувати рекомендації з цієї книги», – це застереження, що збиває з пантелику, можна прочитати вже на першій сторінці книги Ферріса «Як створити нове тіло за 4 години». Адже в ній він дає своїм читачам рекомендації щодо того, як стати більш «підтягнутим, здоровим і привабливим», а не веде мову про небезпечні для життя і здоров’я експерименти над власним тілом.

Крім того, пише видання, 33-річний письменник ділиться досвідом з таких животрепетних питань, як зайва вага і позбавлення її. Розповідає про те, як, не обмежуючи себе в їжі, не набирати зайвих кілограмів. Як спати по дві години за ніч і почувати себе, як після повноцінного відпочинку. А також про те, як зробити секс незабутнім і подарувати партнерці 15-хвилинний оргазм. Зазвичай на подібні обіцянки читачі реагують скептично.

Проте, продовжує автор, у випадку з Ферріс мова йде про людину, яка зважує свої фекалії, щоб з’ясувати, яку частину із з’їденого засвоїв його організм, який проводить 20 болісних хвилин у ванній з льодом, щоб запустити процес спалювання жиру. Ферріс користується особливою популярністю серед молоді – у соціальній мережі Twitter число його прихильників, які вважають його сучасним гуру, наближається до 300 тисяч. «Якщо виходити з того, що кожна епоха може похвалитися таким духовним ватажком, якого заслуговує, то виходить, що Ферріс є представником ери, що прийшла на зміну періоду духовних пошуків і повального захоплення йогою. Його цікавлять реальні результати, а не «внутрішнє світло», – резюмує автор.

Тімоті Ферріс – не лікар, не вчений, не психолог, а збирач фактів і умілий продавець ідей. На цьому ґрунтується модель його успіху. Розробляючи свою техніку досягнення 15-хвилинного оргазму, він запросив в консультанти порноакторку, яка пояснила йому функціональні премудрості будови жіночих геніталій, говориться у статті.

Rosbalt

Фото Wikipedia