Китайські дитячі письменники найбільш продавані після Джоан Роулінґ

Китай анонсований як головний гість Лондонського книжкового ярмарку-2012. Китайська влада хоче привернути увагу до національної літератури і висловлює надію, що подібне рішення стане важливим кроком на цьому шляху.

«Наступного року Китай стане головним гостем на Лондонському книжковому ярмарку – на честь 40-річчя встановлення дипломатичних відносин між КНР і Великобританією», – таку заяву зробив Лю Біньцзе, керівник головного держуправління Китайської народної республіки у справах преси та видавництв. Крім того, чиновник зазначив, що в усьому світі спостерігається зростання інтересу до китайських книг: так, книги Ван Мена перекладені більш ніж тридцятьма мовами, а китайські дитячі письменники – Ян Хун’їн і Чжен Юаньцзя – розходяться величезними тиражами, а також потрапили в десятку найбільш продаваних авторів дитячої літератури одразу після Джоан Роулінґ. Крім того, за словами Біньцзе, популярністю користується китайський нон-фікшн – наприклад, книги колишнього прем’єра Держради КНР Чжу Жунцзі про шляхи розвитку Китаю.

Лондонський книжковий ярмарок 2012 року відбудеться 16-18 квітня. За новинами заходу можна слідкувати на офіційному сайті ярмарку.

Znaki