У Нью-Йорку набувають популярності читання голяка

Влаштуйтеся зручніше і насолоджуйтеся читанням Шекспіра, Оскара Вайльда чи Генріка Ібсена, попиваючи вино і дивіться на оголених читців. Таке поєднання пропонують раз на місяць у Нью-Йорку на Naked Girls Reading («Голі дівочі читання»).

Під час останнього читання були присутні близько 30 людей, в основному це молодші пари і чоловіки, що збираються в маленькій кімнаті в модному селі Грінвич у Манхетені. На сцені на великому дивані – чотири молоді жінки у халатах та на підборах. Жінки роздягаються і далі все дуже нагадує традиційний сеанс читання дотепних та захоплюючих уривків з драматургійних творів, таких як Вайльдовий «Як важливо бути серйозним» і «Ляльковий будинок» Г. Ібсена.

Слухачі (можливо більш доречне слово «глядачі») говорять, що дуже швидко думки про те, що перед ними оголена дівчина, зникають, бо починає захоплювати текст та очі піднімаються догори.

«Голі дівочі читання» були засновані в Чикаго 2009 року Мішелем Лямур, і подібний ризикований різновид театру походить зі світу необурлеску, що надихається бурлескним музичним шоу початку 20 століття.

За матеріалами TheStar