На 24 Московській міжнародній книжковій виставці-ярмарку нагороджена українська книга

З 7 по 12 вересня у Всеросійському виставковому центрі проходив 24 Московський міжнародний книжковий виставка-ярмарок (ММКВЯ). У виставці-ярмарку брали участь видавці з 57 країн світу. Книжкові новинки були представлені на 1600 стендах, що розташовані на 36 тисячах квадратних метрах.

9 вересня відбулося нагородження українських видавництв «Балтія-друк», «Букрек» та «Грані-Т», книги яких стали переможцями міжнародного конкурсу “Искусство книги”.

– Головне, чим відрізняється ММКВЯ від інших міжнародних книжкових ярмарків, зокрема від найбільш великого книжкового форуму – ярмарку у Франфурті-на-Майні, то це тим, що на порівняно невеликій для такого дійства площі проводиться просто неймовірна кількість культурних заходів за участю понад 150 «зірок» літературного, наукового і видавничого світу, – розповідає керівник української делегації, директор департаменту видавничої справи та преси Держкомтелерадіо України Олексій Кононенко. – Програма виставки-ярмарку становить понад 500 заходів – зустрічей, презентацій, «круглих столів» і конференцій. Приємно, що серед цього різномаїття виставкових подій не загубилися заходи українських видавців. На стенді «Книги України» проводяться презентації книг українських видавництв, зустрічі з представниками української діаспори, перемовини з видавцями та авторами з інших країн.

У 24-й ММКВЯ традиційно взяли участь українські видавці. На стенді «Книги України» представлено понад 500 найменувань книг таких видавництв, як «Либідь», «Урожай», «Вища школа», «Емма», «Фоліо», «Самміт-книга», «Весна», «Соло», «Богдан», «Освіта», «Кріон». Після урочистого відкриття виставки участь у презентації стенду «Книги України» взяв Голова Рахункової палати Російської Федерації Сергій Вадимович Степашин.

За матеріалами “Держкомтелерадіо”

Фото “Грані-Т”