Книга Мадонни Sex стала бібліографічною рідкістю

Фотоальбом Sex, який з 1992 року жодного разу не перевидавався, – найбажаніша книга Америки.

Список книг, які більше не випускаються і, швидше за все, повністю розпродані, і які у зв’язку з цим продовжують залишатися об’єктом підвищеної уваги, щорічно складає для спеціального звіту портал BookFinder. Для цього аналізуються запити книжок в Інтернет-пошуку протягом останніх 12 місяців.

Цього року список очолила книга Мадонни під назвою Sex, яка здебільшого складається з відвертих фотосесій співачки. «З урахуванням того, що Мадонна ніколи не повторюється, а книга на даний момент вже не викликає такого ж скандалу, як колись, Sex, швидше за все, так і не буде перевиданий», – зазначив BookFinder.

У список BookFinder потрапили різноманітні книги: від «Люті» і «Мого милого поні» Стівена Кінґа і першої збірки оповідань Рея Бредбері «Темний карнавал» до біографії Мерілін Монро авторства Нормана Мейлера, від нумізматичної енциклопедії Разіеля Суарез, присвяченій монетам Римської імперії, до автобіографії дзенського вчителя Сюй Юня, яку переклав англійською Чарльз Люк.

Нагадаємо, що книга Sex вийшла в рамках рекламної акції до альбому Мадонни Erotica – вона з’явилася у продажу на день раніше самого диска. Книга написана Мадонною від імені Пані Діти і наповнена гомосексуальними і садомазохістськими алюзіями. У відвертих фотосесіях для книги, крім самої співачки, взяли участь Ізабелла Росселліні, Наомі Кемпбелл, Удо Кір і репер Ванілла Айс.

За матеріалами The Guardian і Знаки