Південнокорейський художник створює люмінісцентні копії книг (Відео)

Проект Айран Канга має назву Illuminated Books.

Складається він з безлічі копій сфотографованих художником книжкових обкладинок, що світяться; Айран Канг зібрав фотографії з усього світу в рамках проекту під назвою Digital Book Project, із яким він об’їздив безліч країн, у кожній з яких старанно фотографував асортимент книжкових прилавків. У кожному магазині Канг вибирав одну або декілька цікавих книг і фотографував їх – причому детально, іноді запам’ятовуючи в тому числі й кілька сторінок усередині. Після цього Канг виготовляв копію з гуми і за допомогою світлодіодів, розміщених усередині макета, додав їй ефекту світіння.

Виставка Illuminated Books, яку в підсумку зібрав Канг, зараз із успіхом об’їжджає весь світ: всього на ній представлена ​​майже тисяча експонатів, кожен із яких не тільки світиться, але регулярно міняє колір та інтенсивність освітлення, змушуючи всю виставку створювати окреме видовище.

Окрім того, до виставки Illuminated Books додається каталог усіх використаних Кангом для інсталяції книг, а також наводяться витримки цитат із кожної, які, на думку художника, найкраще відображають її суть.

“Знаки”

  • Kumle

    Що ви пишете? Що це за “витримки цитат”? Якою це мовою? Добре хоч назву виправили, бо “ілюмінісцентні” – це анекдот

  • Kumle

    Що ви пишете? Що це за “витримки цитат”? Якою це мовою? Добре хоч назву виправили, бо “ілюмінісцентні” – це анекдот