Для тяжкохворого російського письменника Рубена Гальєго збирають підписи та гроші

Письменник Рубен Гальєго знаходиться в реанімації після тяжкої травми в метрополітені. Він хотів сісти в останній вагон, але не втримався та впав на рейки, а зверху впав його інвалідний візочок.

«Я – герой. Бути героєм легко. Якщо в тебе немає рук або ніг – ти герой або покійник. Якщо у тебе немає батьків – сподівайся на свої руки і ноги. І будь героєм. Якщо в тебе немає ні рук, ні ніг, а ти до того ж примудрився з’явитися на світ сиротою – усе. Ти приречений бути героєм до кінця своїх днів. Або здохнути», – пише Гальєго в «Записках з дитячого будинку».

Як раніше повідомляв книжковий портал «Друг читача», відбувається збір підписів під відкритим листом до журі «Російського букера» із пропозицією дати нагороду десятиліття тому, хто її потребує найбільше, тобто талановитому письменнику Рубену Гальєго.  Окрім підписів збирають кошти, які можна надсилати на рахунок Катерини Лев, дружини відомого письменника. У «живому» журналі scottishkot подані можливі способи перерахувати гроші на лікування Гальєго, зокрема:

Bank of America
Wire Routing number : 026009593
SWIFT Number BOFAUS3N
Номер счета: 009385942672
Catherine Gonzalez Gallego

Рахунок був відкритий за адресою (можуть питати в банку):

1143 Lexington Avenue
New York,NY 10021

З іншими способами переказати кошти можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що Рубен Давид Гонсалес Гальєго – російський письменник венесуельсько-іспанського походження, провідною тематикою романів якого є проблеми інвалідних будинків та неповносправних людей.  Найбільш відомим є його роман «Біле на чорному».

«Друг читача»