Стівен Кінг став автором «лівого» ток-шоу на радіо

Стівен Кінг розраховує «декого роздратувати» – зробивши це за допомогою свого нового ранкового радіошоу з лівим ухилом. «Своєрідна противага консервативній американській політиці в ЗМІ»,  – пояснює популярний письменник.

«Ми трохи ліві, і все ж ми праві», – заявив автор безлічі бестселерів у жанрі хоррор на своїй прес-конференції, які, як відомо, Кінг дає дуже рідко. Шоу, підтримане лідером американської Партії Зелених Пет ЛаМарш, отримало назву «Ранковий пульс» – закономірно, що воно буде звучати на хвилях радіостанції WZON 103.1 FM і 620 AM – ці частоти викуплені самим Кінгом. Шоу стартує 12 вересня. Онлайн його можна буде почути на сайті zoneradio.com.

«Ми збираємося бути інформативними. Провокаційними. Кумедними. Загалом, ми маємо намір бути таким позитивним каналом комунікації», – повідомив Стівен Кінг. «У декого, дійсно, земля горітиме під ногами!», – пообіцяв письменник. За словами Пет ЛаМарш, пафос ток-шоу буде переважно спрямований проти політиків, які борються за підвищення податків і скорочення соціальних програм.

Reuters