«Будинок Маленького принца відкриється» поблизу Ліона

У містечку Сен-Моріс-де-Реман в 40 км від Ліона, у родовому маєтку знаменитого французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері, за три роки відкриється музейний комплекс «Будинок Маленького принца». Тут юний Екзюпері часто проводив свої літні канікули.

Протягом 20 останніх років спадкоємці письменника і його шанувальники вели роботу зі створення тут меморіалу. Справа в тому, що у Франції досі немає музею Антуана де Сент-Екзюпері, а уламки літака, на якому письменник і військовий льотчик здійснив свій останній політ, знаходяться в Музеї повітроплавання й космонавтики в паризькому передмісті Ле Бурже.

Нещодавно мерія міста Сен-Моріс-де-Реман зважилася взяти в банку кредит і за 950 тисяч євро викупила маєток у його останнього власника.

В основному ж створення «Будинку Маленького принца» буде фінансуватися за рахунок пожертвувань спонсорів та меценатів. У найближчих планах – реставрація маєтку.

Потім туди привезуть книги Екзюпері, історичні документи, фотографії та речі, що належали йому.

Музей Антуана де Сент-Екзюпері в замку Сент-Моріс-де-Реман відкриється 29 червня 2014 – у день народження письменника і поета.

Новости литературы