У Європі дитячий журнал помилково вийшов з порнокартинками

Останній номер дитячого журналу для малювання «Dessiner», який виходить у Франції, Швейцарії та Бельгії помилково вийшов з ілюстраціями для порнографічного журналу. Через помилку журнал був відкликаний з продажу.

Помилку виявила мешканка Швейцарії, яка придбала журнал перед авіаперельотом з двома доньками 10 та 16 років. Але вдома, гортаючи журнал, вона виявила, що серед пояснень технік малювання затесалися 16 сторінок порнографічного змісту.

Як розповіла сама жінка, спочатку вона подумала, що це жарт, але прийшовши в кіоск, де вона купила журнал, з’ясувала, що всі наявні примірники цього номера журналу – з такою самою вставкою для дорослих.

Поліція, дистриб’ютор в Швейцарії та видавництво журналу у Франції були попереджені про незвичайний зміст номеру. «З міркувань безпеки всі екземпляри журналу були відкликані з продажу у Франції, Бельгії і Швейцарії», – говориться в повідомленні видавництва «Multimedia Press».

Головний редактор «Multimedia Press» висуває гіпотезу, що помилка була допущена в друкарні.

Журнал «Dessiner» розходиться накладом більше 10 тис. примірників по всій Європі. Але, як переконують представники видавництва «Multimedia Press», бракованими можуть бути не більше 30 примірників, а швидше за все, і менше – від одного до десяти.

Нагадаємо, у жовтні минулого року в американському місті Цинциннаті, в штаті Огайо на коробках з пластівцями для сніданку помилково надрукували номер телефону служби, що надає інтимні послуги по телефону.

Кореспондент