Королівська серія коміксів: вийшло видання про життя принца Гаррі

Видавництво Bluewater Productions випустить комікс про життя принца Гаррі під назвою “Королівська сім’я: принц Гаррі”. Про це повідомляється на офіційному сайті видавництва.

Біографія принца вийде у двох форматах – у вигляді стандартного 32-сторінкового коміксу вартістю 3,99 долара, а також у твердій палітурці обсягом близько 40 сторінок. Графічна новела буде коштувати 7,99 долара. Обкладинку для другого варіанту малював відомий американський художник і автор коміксів Джо Філіпс.

Комікс розповість, як Гаррі виховували його батьки – принцеса Діана та принц Чарльз, як він дорослішав, гуляв на вечірках і служив у армії.

Комікс про Гаррі, який вийде 24 серпня, стане продовженням серії про королівську сім’ю, запущену перед весіллям принца Вільяма. У першому виданні розповідалася історія кохання Вільяма та Кетрін Міддлтон.

Крім коміксів The Royals видавництво Bluewater Production випускає ще дві серії про знаменитостей – Female Force (“Сильні жінки”) і Political Power (“Політична сила”). Так, в серпні цього року також вийде комікс про Мадонну з серії “Сильні жінки”.

http://gazeta.ua/articles/celebrities/392569