Обережно: книжковий спам

Ідея була прекрасною – дозволити авторам самостійно викладати свої книги в електронному форматі на Amazon Kindle Store. Залежно від ціни, від 35 до 70 відсотків від вартості кожної проданої e-книги нараховується на рахунок автора і раз на місяць зібрана сума переводиться на його / її банківський рахунок.

Але де з’являються гроші – з’являються і шахраї. Експерти повідомляють, що в Kindle Store все частіше замість нових книг заливають спам. Звичайна схема шахраїв – взяти чужу популярну книгу, замінити обкладинку, ім’я героїв і автора книги, і викласти її як свою, але трохи дешевше, ніж оригінал. Таким чином, на базі однієї і тієї ж книги можна публікувати щодня не менше десяти «нових» книжок.

Для охочих стати такого роду «авторами» вже продається спеціальний DVD-курс – Autopilot Kindle Cash. Цікаво, що конкурент Amazon – Barnes & Noble нічого не повідомляє про наявність спаму серед електронних книг. Експерти припускають, що це ненадовго – Kindle Store був обраний першою метою для атаки, як найбільша мережа з продажу електронних книг, але дуже скоро дійде черга і до Nook Store.

znaki.fm