Стівен Кінг написав вмонтоване продовження «Темної вежі»

Публікація нового роману Стівена Кінга, про бажання написати який він заявив ще два роки тому, буде здійснена в 2012 році видавництвом Hodder & Stoughton, що підписали контракт з автором.

Книга «Вітер крізь замкову щілину» (The Wind Through The Keyhole) увійде в популярну серію романів Кінга – «Темна вежа», але стане не продовженням пригод Роланда та друзів, а «історією в історії» – у ньому будуть описані події, що трапилися в проміжку між діями четвертої і п’ятої книг серії. За словами самого Кінга, він розповість про те, «що сталося з Роландом, Джейком, Едді, Сюзанною і Ой, після того, як вони покинули Смарагдове місто (кінець роману «Чаклун і кристал» (The Wizard and the Glass) і до того, як читачі зустрілися з ними знову на околиці Калла Брін-Стерджіс (початок «Волків Кали» (The Wolves of Calla).

Стівен Кінг попередив, що новий роман, який він сам називає «ТБ-4, 5», буде коротше 700-сторінкової останньої книги «Темної вежі», але «трохи довше» 300-сторінкової першої книги серії. За словами британського редактора Кінга – Філіппи Прайд «Вітер крізь шпарину» стане довгоочікуваним подарунком відданим шанувальникам циклу і чудовим способом залучити нових читачів, тому що новий роман – автономний і не пов’язаний сюжетними лініями з іншими книгами серії.

znaki.fm