Репер 50 Cent пише книгу для дітей-хуліганів

Американський репер 50 Cent (Кертіс Джексон) має намір написати книгу для дітей та підлітків про залякування. Очікується, що твір під назвою «Playground» («Ігровий майданчик») надійде в продаж у січні 2012 року. За друк тиражу відповідає видавництво Penguin Young Readers Group.

Як пояснив сам 50 Cent, у його книзі йдеться про підлітка-хулігана, який глянув на свої вчинки з боку і вирішив виправитися. За словами репера, в «Ігровому майданчику» чимало моментів з його власної біографії, репер-письменник сподівається, що книга стане корисною для його сина-підлітка. Ця книга стане дебютом автора як романіста.

Музикант заявив, що метою написання книги для нього стало дослідження питання про те, як і чому діти стають хуліганами і задираками. 50 Cent висловив сподівання, що його твір утримає молоде покоління від скоєння хуліганських вчинків та правопорушень.

У репера вже є письменницький досвід – у 2007 році він випустив автобіографію, а потім протягом декількох років писав книги у співавторстві зі своїми колегами-музикантами. Останньою на сьогоднішній день книгою в бібліографії 50 Cent є книга «50 Law» («50 законів»), яку він написав спільно з Робертом Гріном, який спеціалізується на політичній тематиці.

За матеріалами Pguardian.co.uk