Розвиток компанії Стіва Джобса Apple видано в коміксах

Не встигла з’явитися на прилавках графічна біографія Хілларі Клінтон, як на черзі новий комікс від Bluewater Production – біографія засновника Apple Стіва Джобса.

Книги про Стіва Джобса приречені на успіх: із ростом, розвитком і зміцненням позицій у сучасному світі його дітища – корпорації Apple, інтерес громадськості до особистості керівника найціннішої технологічної компанії на землі залишається незмінно високим. Оскільки виходу офіційної біографії «iСтів: Книга Джобса» (iSteve: The Book of Jobs) чекати ще майже рік, видавництво Bluewater Production вирішило скористатися моментом і швиденько опублікувати свою версію історії Стіва Джобса. Комікс виходить під назвою «Стів Джобс: співзасновник Apple» (Steve Jobs: Co-Founder of Apple) і має намір викласти версію підйому Джобса по кар’єрних сходах і його безперервну боротьбу за те, щоб залишитися на її верхній сходинці.

В офіційному релізі книги говориться: «Стів Джобс – така ж ікона, як і логотип його компанії. Його називали новатором, ризиковим хлопцем, мрійником і генієм. Також він удостоївся епітетів «безпринципний», «егоїст» і «корпоративний пірат».

znaki.fm