Наклад електронних книг Паттерсона сягнув 3 мільйони завдяки соцмережі Facebook

Електронне книговидавництво стрімко набирає обертів, уже і в цій галузі з’явилися письменники, чиї твори розповсюджуються мільйонними тиражами, повідомляє pro-books.ru.

Видавництво Hachette Book Group офіційно оголосило про те, що число проданих електронних книг Джеймса Паттерсона перевищило рекордні для цього сегмента ринку три мільйони. Станом на початок червня розійшлися 3 035 713 копій, при цьому два мільйони з них – менш ніж за рік, з моменту зафіксованого попереднього рекорду, в якості якого була визначена планка в один мільйон.

На думку глави HBG Девіда Янга (David Young), це – надзвичайно короткий термін для подібного досягнення, яке стало можливим завдяки тому, що Паттерсон в максимальній мірі використовує нові способи зв’язку зі своїми читачами, адже йде мова про випуск електронних копій книг, спеціально підготовлених для пристроїв iPad і iPhone додатку James Patterson або безпосередню присутність у Мережі.

Письменник дійсно активно розширює свою аудиторію за допомогою інтернет-сервісів: так, наприклад, число його друзів на сторінці в соцмережі Facebook перевищує 1,6 мільйона і зростає з кожним днем; плюс – сторінки, присвячені окремим книжковим серіям або проектам, самі по собі збирають сотні тисяч передплатників. На думку Паттерсона, зростання популярності електронних книг свідчить про те, що люди в принципі більше читають, і авторів цей факт не може не тішити.

За матеріалами pro-books.ru