Гіпертекст для дітей: Kindle запускає серію дитячих електронних книг

Агентство інтелектуальної власності «1454» розробило нову серію дитячих пригодницьких книг, які будуть випускатися виключно у цифровому вигляді і будуть доступні лише власникам Kindle. Це – перший в історії подібний досвід, повідомляє The Bookseller.

Серія буде називатися «Буксерфери» (Booksurfers), а її автором стане дитячий письменник Девід Гатвард. Книги призначені для дітей 9 – 12 років, їхніми героями стануть ровесники маленьких читачів – Райан, Джейк, Бекка і Гаррієт, так звані «буксерфери». За допомогою спеціального приладу під назвою «Наутілус» вони будуть потрапляти в класичні пригодницькі твори для дітей, де вже з ними будуть відбуватися всілякі неймовірні пригоди.

Першими «напрямками» автор обрав «Острів скарбів» та «Країну Оз». Далі видавці планують відправити до Англії – у Шервудський ліс до Робіна Гуда і в Лондон часів Чарльза Діккенса, до скнари Скруджа з «Різдвяної пісні».

Всі книги із серії «Буксерфери» будуть забезпечені гіперпосиланнями на першоджерела, щоб юні читачі могли, за бажанням, простежити за перебігом подій у класичних творах.

Кожна частина «Буксерферов» продаватиметься за 4,59 фунтів стерлінгів, хоча Amazon вже почав продавати перші дві книги за спеціальною ціною – 3,67 фунтів.

znaki.fm