iPod, iPhone та iSteve: біографія засновника Apple стала бестселером до публікації

Офіційна біографія глави і співзасновника корпорації Apple Стіва Джобса, що вийде на початку наступного року, вже стала бестселером. Зараз, завдяки багаточисельним передзамовленням, «iSteve: The Book of Jobs» («iСтів: Книга Джобса») посідає 27 місце в сотні найпопулярніших книг на сайті Amazon.

Книга про творця «яблучних» гаджетів займає перші місця в трьох різних категоріях: «Біографія та історія», «Бізнес» і «Технологія».

448-сторінкова біографія Джобса з’явиться у продажу 6 березня 2012 року на сайті Amazon. Видання в твердій обкладинці коштуватиме $16,50, а електронна версія для букрідера Kindle – $14,99.

Автором книги, особисто схваленої 56-річним топ-менеджером, виступив Уолтер Айзексон, який протягом трьох останніх років брав інтерв’ю у Джобса, членів його сім’ї, колег і конкурентів Apple.

«iСтів» стане четвертою біографією Айзексона після книг про Генрі Кіссінджера, Альберта Ейнштейна і Бенджамина Франкліна. У книзі розповідається як про професійне, так і особисте життя Джобса. Точний зміст нової праці автора не розкривається, але, враховуючи його ексклюзивність, відомо, що він проллє світло на багато деталей з минулого засновника Apple.

Раніше про людину, яка придумала плейєр iPod, смартфон iPhone і планшетний комп’ютер iPad, вийшли книги «The Second Coming of Steve Jobs» («Друге пришестя Стіва Джобса») та «iCon: Steve Jobs» («iКона: Стів Джобс»). Проте, жодна з них не отримала особистого схвалення засновника Apple.

osvita.org.ua