За комікс про Хілларі Клінтон – 3 долари 99 центів


У США у продаж надійшов комікс, головною героїнею якого є держсекретар Хілларі Клінтон. Про це повідомляє Associated Press.

Комікс виходить у серії «Політична сила», що випускається американською студією Bluewater Productions. Як наголошується на сайті студії, в оформленні обкладинки брали участь художники зі знаменитої студії DC Comics.

32-сторінковий комікс про Хілларі Клінтон продається за ціною 3 долари 99 центів. Купити «Політичну силу: Хілларі Клінтон» можна як у книжкових магазинах Америки, так і онлайн.

За словами видавця Даррена Девіса (Darren G. Davis), в коміксі описується сходження Клінтон в адміністрації Барака Обами. При цьому, зазначають у Bluewater, особливий акцент зроблено на підкилимну боротьбу, з якої Клінтон вийшла переможцем.

Це вже другий комікс від Bluewater, що оповідає про пригоди Хілларі Клінтон. Перший вийшов у 2009 році і розповідав про перші кроки Клінтон у політиці. Книга розійшлася тиражем 20 тисяч примірників. Жоден з коміксів не був узгоджений з самою Клінтон. Тим не менш, за словами Девіса, у нього є екземпляр першого коміксу з підписом головної героїні.

Bluewater регулярно випускає комікси, присвячені життю відомих осіб. Так, у видавництві були опубліковані комікси про дружину президента США Мішель, самого Обаму, віце-президента Джо Байдена, а також Маргарет Тетчер, Леді Гагу і колишнього кандидата у віце-президенти США Сару Пейлін.