Російський письменник випустить книгу в обгортці з власної шкіри

Російський письменник з Нижнього Новгорода Максим Альошин до своїх 40 років накопичив значний літературний багаж. В основному – це маленькі оповідання, які жодне видавництво не береться надрукувати. Тоді Максим вирішив прославитися по-іншому: написав великий фантастично-сатиричний роман «Зсув» і заявив, що сам його видасть. Більше того – видасть на авторському, так би мовити, матеріалі – власній шкірі!

– Я вже ходив до кушніра і уклав з ним договір, – абсолютно спокійно і навіть буденно пояснив Максим Альошин. – Він виміряв моє тіло, сказав, що вистачить на дві обкладинки. Роман випустять у двох примірниках.

Шкіряник розмітив на тілі автора майбутні обкладинки та корінці. На спині Альошина вже зроблено перший запис – назва його ексклюзивного видавництва «Жива книга».
– Після моєї смерті кушнір здере з мене шкіру, по татуюваннях виріже викрійки і зробить обкладинку. Буде використана шкіра з усього тіла, окрім обличчя, – ділиться Альошин планами.

Про свої посмертні плани письменник вже розповів дружині і 8-річній доньці. Обидві – у шоці, але саме вони, за словами Альошина, підштовхнули його на цей «книжковий експеримент».

– Таку книгу – унікальну, зі шкіри, і не просто людської, а самого автора, куплять за хороші гроші. Думаю, від 50 до 100 тисяч доларів. Я написав заповіт, всі гроші отримає моя дочка, – розповів Максим. – Не думайте, що розмовляєте з божевільним дядьком, який дожив до 40 років і вирішив прославитися таким дивним проектом. Колись я був підприємцем, у мене був свій магазин. Але я прогорів і зараз переживаю, що після моєї смерті рідна дитина залишиться без спадщини. Коли я помру, мені буде вже не боляче, – втішає сам себе Альошин.

За матеріалами kp.ru та tden.ru