Німецька журналістка написала путівник по Львову до «Євро-2012»


У понеділок, 30 травня, в Києві в приміщенні прес-центру «Україна-2012» відбулася презентація оригінального путівника по Львову авторства німецької журналістки Бріггіти Шульце, повідомляє Korrespondent.net.

Книга «Lemberg … einfach kostlich. Probieren Sie doch mal!» («Львів … дуже смачний. Просто спробуйте!») розрахована на іноземців, які збираються приїхати в Україну, зокрема – до Львова, на чемпіонат «Євро-2012 ». Однак, на погляд автора, путівник може бути корисним і для самих українців.

На думку Бріггіти Шульце, «Львів розташований всього в 80 км від польського кордону, він знаходиться в Україні і одночасно – в Європі». Тут світське і духовне, історія і гумор поєднуються у незрівнянному симбіозі.

Завдяки вставленим в книгу карткам із наочно позначеними маршрутами, гості міста зможуть легко знайти потрібні об’єкти – і в самому Львові, і в його околицях. Книга також містить корисні поради про можливості відпочинку та пошуку житла.

Адреси та номери телефонів заради наочності знаходяться на вставках жовтого кольору. Також до путівника включений невеликий німецько-український розмовник і докладна інформація про численні кафе.

Бріггіта Шульце – автор ряду книг про Україну, зокрема – про Одесу. Її нову книгу німецькою мовою можна купити на особистому сайті письменниці. Ціна – 14,80 євро.

znaki.fm