Чи турбує вас шум в моїй голові?: Автобіографічна книга лідера Aerosmith Стівена Тайлера у списку бестселерів The New York Times

Автобіографічна книга лідера Aerosmith Стівена Тайлера «Чи турбує вас шум в моїй голові?» (“Does The Noise In My Head Bother You?”) увійшла до списку бестселерів The New York Times.

Робота виконавця була опублікована видавництвом Ecco, яке є підрозділом компанії HarperCollins. Книга надійшла в продаж 3 травня 2011 року. Інформації про те, яким накладом розійшлося видання, немає. Проте книга опинилася на другому рядку в категорії «Нон-фікшн у твердій обкладинці».

У мемуарах Тайлер розповідає, зокрема, про свою пристрасть до наркотиків. Але виконавець раніше заявляв, що хотів би стати перед читачем різносторонньою особистістю. Тому в книзі він також говорить про «прихильності до своєї кішці, про ставлення до Різдва і про радість, яку викликає сміх дітей».

За останні місяці вокаліст Aerosmith також встиг випустити кілька сольних композицій. Зокрема, в листопаді 2010 року Тайлер представив слухачам пісню “Love Lives”. Композиція “(It) Feels So Good”(другий сольний трек Стівена) була випущена у вигляді синглу в травні 2011 року.

news.dt.ua