Американський письменник написав пріквел до «Хрещеного батька»

Американський письменник Едвард Фалько написав пріквел до знаменитого роману Маріо Пьюзо “Хрещений батько”, повідомляє BBC News. Книга вийде в червні 2012 року у видавництві Grand Central. Роман під назвою “Сім’я Корлеоне” виходить зі схвалення спадкоємців П’юзо.

У книзі Фалько дія відбувається до подій, описаних в “Хрещеному батькові”, – письменник розповідає про те, як молодий Віто Корлеоне дістався до верхівки кримінального світу. Цей період життя Корлеоне був описаний у фільмі “Хрещений батько 2”, і як книга буде співвідноситися з цим фільмом, неясно.

“Хрещений батько” Маріо П’юзо був виданий в 1969 році і став бестселером майже відразу ж. На сьогоднішній день в світі продано більше 21 мільйонів копій цієї книги. Після виходу “Хрещеного батька” було видано ще декілька книг Пьюзо про італійську мафію, в тому числі романи “Сицилієць”, “Останній дон” і “Омерта”. Екранізація “Хрещеного батька” Френсісом Фордом Копполою з Марлоном Брандо та Аль Пачіно у головних ролях вважається кращим гангстерським фільмом в історії кіно.

Роман Фалько – не перша спроба використовувати франшизу “Хрещеного батька”. Інший американський письменник Марк Уайнгарднер в 2000-х роках випустив два сіквели до роману П’юзо – “Повернення Хрещеного батька” і “Помста Хрещеного батька”.

lenta.ru