Старі книжки на новий лад: героя Кафки перетворили на кота

Американське видавництво  Quirk Books  публікує книги у змішаному стілі. Видавництво вже випустило у світ  роман “Гордість і упередження та зомбі”(Pride and Prejudice and Zombies), у якій поєднано роман Джейн Остін  із елементами зомбі-хоррору, та  книгу “Андроїд Кареніна”.

Цього разу видавництво збирається “створити” книгу на основі “Перевтілення” Франца Кафки Автор книги, який пише під псевдо Кольридж Кук з’єднав “Перевтілення”  із своїм власним текстом і охрестив цього паперового мутанта “Нявморфози” (“Meowmorphosis”). І якщо в оригіналі Кафкової історії Грегор Замза став жуком, то у “Нявморфозах”,  правильно – кошеням.

Спочатку сім’я Грегора тільки радіє, адже Замза перетворився на  таку  “гарнюню”, але згодом родину починає хвилювати сакраментальне питання про хліб насущний: чи може Грегор так багато часу приділяти тільки клубку з нитками?

У видавництві вважають, що кошеняті-Грегору вдасться втекти з батьківського дому і цим самим відкрити  перед читачами  “секретну, котячу сторону життя самого Кафки”…

За матеріалами lenta.ru та znaki.fm