У США у зв’язку із загибеллю бен Ладена поспішають видати мемуари спецназівця

Dидавництво St Martin’s Press поспішає відправити до друку книгу «Команда шість: мемуари снайпера елітного підрозділу« Морські леви »» (Seal Team Six: Memoirs of an Elite Navy Sniper), написану спецназівцем Говардом Е. Уасдіном (Howard E Wasdin) у співавторстві зі Стівеном Темплін (Stephen Templin).

Спочатку вихід книги був запланований на 24 травня, але у світлі останніх подій – вбивства глави Аль-Каїди 1 травня в Пакистані – видавництво не хоче втрачати ні хвилини і планує відправити книгу на полиці магазинів не пізніше середини наступного тижня.

«Мемуари», ще не видані, а вже злетіли з 4000-го місця в загальному рейтингу Amazon (до оголошення загибель Усами бен Ладена) на 29-е, і на 2-е – за показниками попереднього продажу за останню добу.

St Martin’s – не єдине видавництво, що квапиться кувати залізо, поки свіжа новина про смерть головного терориста планети. Як повідомляє The Wall Street Journal, видавництво Random House терміново видає в електронному вигляді збірку есеїв про лідера Аль-Каїди “Після бен Ладена: Америка і майбутнє терору» (Beyond Bin Laden: America and the Future of Terror). А підрозділ видавничого дому Simon & Schuster – The Free Press сподівається випустити електронне видання нещодавно опублікованої книги Пітера Бергена (Peter Bergen) «Найдовша війна: тривалий конфлікт між Америкою і Аль-Каїда» (The Longest War: The Enduring Conflict between America and al -Qaida).

znak1