Опубліковано книгу рецептів жертв Голокосту

Рут Вестхаймер Фото: marieclaire.com

Книга рецептів, заснована на спогадах уцілілих жертв Голокосту, може здатися блюзнірською, але доктор Рут Вестхаймер, одна з героїв книги «Запам’ятайте рецепти: торжество виживання» (Recipes Remembered: a Celebration of Survival), стверджує, що їжа допомагає ідентифікувати себе людям, позбавленим батьківщини, і які пройшли через нелюдські страждання.
Джун Файсс Херш проінтерв’ювала більше 100 жертв Голокосту та їхніх родичів, записавши історії їхнього життя, спогади про їжу і рецепти, які сама ж дегустувала.

Щедро ілюстрована книга розділена на частини по географічних регіонах, включаючи Грецію, де на острові Родос проживала велика єврейська громада. При тому, що рецепти, записані зі слів польських жертв, в основному представляють традиційні страви єврейської кухні (Кугель, гефілте фіш), є й безліч свіжих ідей, таких як італійський недільний суп, картопляний суп з підсмаженим борошном, капустяний пиріг із дріжджового тіста і найлегший шоколадний рулет – всі рецепти неймовірно прості.

В особистих спогадах герої найчастіше розповідають про чудесне спасіння і історіях виживання – здебільшого після ув’язнення в табір Аушвіц. Також описані випадки еміграції на Кубу і в Сполучені Штати і вплив переїзду на зміну смакових звичок.

Міс Херш додала також 26 рецептів від шеф-кухарів та професійних кулінарів, однак ця глава була зовсім необов’язковою в такій книзі і здається навіть зайвою.

znak1