Google перестане шукати піратські книги

Компанія Google видалила з пошукової видачі 446 посилань на сторінки 106 піратських сайтів. Як повідомляє сайт «Прочитання», це було зроблено за заявою видавництва «Ексмо».
У більшості випадків боротьба з нелегальним контентом утруднена необхідністю судового підтвердження санкцій, застосовуваних до інтернет-піратів. Разом з тим, існує світова практика видалення з результатів пошуку сторінок піратських сайтів на підставі заяви правовласника.

Саме з такого роду пропозицією російське видавництво звернулося до компанії «Google Росія», яка погодилася реалізувати цю практику по відношенню до порушників прав авторів, чиї інтереси представляє «Ексмо». У видавництві підкреслюють, що «процедура суворо регламентована і забезпечує права ресурсів, до яких пред’являються претензії, але в той же час не вимагає втручання судових зволікань у процес».

«Ексмо» закликає підтримати ініціативу інші пошукові системи, а також всіх учасників книжкового та інших інформаційних ринків, що працюють з легальним контентом, і «почати повномасштабну компанію по захисту авторських прав в інтернеті».

znak1