Американська письменниця Харпер Лі відхрестилася від своєї біографії

Харпер Лі, автор роману “Убити пересмішника”, заявила що не має відношення до біографічній книги про себе, яку планує випустити видавництво Penguin Press. Про це повідомляє New York Times.

Письменниця заявила через юридичну фірму своєї сестри, що не брала участь в роботі над біографією, а також не давала дозволу на публікацію подібної книги. Додаткові коментарі адвокати Лі давати відмовилися.

Про придбання прав на випуск нової біографії письменниці “The Mockingbird Next Door: Life With Harper Lee” (“Сусідський пересмішник: життя з Харпер Лі”) видавництво Penguin Press повідомило у вівторок, 26 квітня. Мемуари за авторством колишньої журналістки Chicago Tribune Марії Міллз, як повідомлялося, були “написані в близькому контакті з Харпер і Еліс Лі, їхніми друзями та сім’єю”.

Харпер Лі відома своїм єдиним романом “Вбити пересмішника”, опублікованим в 1960 році. Роман отримав Пулітцерівську премію, а згодом став вивчатися в багатьох американських школах. Після “Убити пересмішника” Лі не написала жодного великого твору, а також практично не давала інтерв’ю. У 2007 році президент Джордж Буш-молодший нагородив письменницю Президентською медаллю свободи – однієї з двох вищих цивільних нагород США.

lenta.ru