У США вручили Пулітцерівську премію: цього року без «Сенсаційних новин»

У США відбулося вручення найпрестижнішої серед американських журналістів Пулітцерівської премії, проте вперше за останні роки жодне з видань не стало очевидним переможцем.

На церемонії оголошення лауреатів у Колумбійському університеті в Нью-Йорку було оголошено про вручення семи премій у галузі мистецтва і 13 журналістських премій, чотири з яких поділили між собою газети The New York Times і The Los Angeles Times, передає ІТАР-ТАСС.

Журналісти The New York Times Девід ЛЕОНАРДТ і Льові КЛІФФОРД стали лауреатами у категорії “Коментар” і «Міжнародні новини».

The Los Angeles Times удостоєна премії у почесній категорії «За служіння суспільству». Крім того, нагорода також дісталася фоторепортеру видання Барбарі ДЕВІДСОН у категорії «Художня фотографія».

Газета The Washington Post, яка минулого року одержала найбільше число премій серед інших видань, цього року удостоєна лише однієї – у галузі «Новинарної фотографії».

Інша впливова газета – The Wall Street Journal – одержала премію в категорії «Редакційний коментар».

Цього року організатори ухвалили рішення не присуджувати нагороди у категорії «Сенсаційні новини».

Найпочесніша у Сполучених Штатах нагорода за журналістську працю встановлена відомим газетним магнатом Джозефом Пулітцером, який помер у 1911 році. Згідно із заповітом, було засновано фонд його імені на залишені ним 2 млн. доларів, повідомляає NEWSru.

З 1917 року премія присуджується щороку у двох десятках категорій у галузі журналістики, літератури, музики і театру. Грошовий приз становить 10 тисяч доларів. Винятком є нагорода «За служіння суспільству», яка не має грошового еквіваленту.

УНІАН