Поліція розшукала вкрадений у Ніколаса Кейджа комікс-раритет про Супермена

Поліція Лос-Анджелесу відшукала примірник найпершого коміксу про Супермена, який, як вважають детективи, був викрадений у голлівудського актора Ніколаса Кейджа у 2000 році.
Збірка «Action Comics No.1» становить великий колекційний інтерес, була знайдена в долині Сан-Фернандо на півдні Каліфорнії кілька днів тому. За яких саме обставин комікс був виявлений, представники поліції не повідомили. Відомо, що продавець, у якого Ніколас Кейдж колись купив збірник, підтвердив справжність видання і упізнав екземпляр. За словами продавця, саме цей “Action Comics No.1” належав акторові.

У поліції розповіли, що в даний час ведеться розслідування обставин викрадення коміксу. Чи буде “Action Comics No.1” повернуто Ніколасу Кейджу, поки залишається неясним. Сам актор висловив надію на те, що йому в кінцевому підсумку вдасться роздобути раритетний комікс назад.

Один екземпляр збірки “Action Comics No.1” в середньому оцінюється в суму, що перевищує мільйон доларів. Нещодавно один із таких коміксів із Суперменом на обкладинці був проданий за півтора мільйона доларів, що стало рекордом для подібного видання. У 1938 році перший випуск коміксу про пригоди Супермена можна було купити за 10 центів.

lenta.ru