Шерлок Холмс помер, а Ватсон опинився в будинку для людей похилого віку – виходить роман «Будинок шовку»

Нова книга про пригоди Шерлока Холмса отримала назву «Будинок шовку» (The House of Silk). Вона вже завершена і лежить в сейфі у видавця. У Великобританії роман у 85000 слів буде опублікований 1 листопада, повідомляє The Guardian.

Дія «Будинку шовку» датована 1890 роком, але заснована на записках, зроблених Ватсоном вже в будинку для людей похилого віку, через рік після смерті Холмса. Пригоди починаються з пограбування поїзда в Бостоні, а потім переміщуються в Уїмблдон.

Розповіді Ватсона передує попереднє повідомлення, написане від імені самого детектива. За його словами, описані події настільки жахливі, що опублікувати звіт про них раніше цього строку не було можливим. «Не буде перебільшенням сказати, що передчасний розголос міг завдати невиправної шкоди самому суспільству», – стверджує Холмс.

Представники видавництва пообіцяли, що новий роман зберіг всі риси оповідань Конан Дойла, але події розвиваються в сучасному часі. На їхню думку, новий роман про Холмса стане сенсацією.

Автором книги виступив британський письменник Ентоні Горовіц (Anthony Horowitz). Після смерті Артура Конан Дойла Холмс ставав героєм творів багатьох авторів, проте це перший випадок, коли продовження історії про детектива замовив Фонд спадщини Конан Дойла.