Жж-роман. Борис Акунін видасть свій блог книгою

Літератор Григорій Чхартішвілі, який пише детективи під псевдонімом Борис Акунін, видасть книгу, засновану на власних записах в ЖЖ.

Книга отримала ту ж назву, що й блог – «Любов до історії». За словами письменника, вона складатиметься з «історичних мініатюр з картинками».

«Днів старовинних анекдоти. Але кожен з них розказаний не заради самої події, а пропущено через моє сприйняття. Це завжди поштовх для якогось міркування або ілюстрація до нього. Певно, можна віднести цю книгу і до поважного жанру «Із записників»», – розповів Чхартішвілі в інтерв’ю.

Письменник заявив, що в книжку будуть включені і деякі з найбільш цікавих коментарів до блогу. За словами Чхартішвілі, повідомлення людей, які бажають отримати дозвіл коментувати його блог, справили на нього сильне враження, і він може використовувати їх у своїх творах, хоча і «не безпосередньо».

Чхартішвілі завів блог у листопаді 2010 року, повідомивши читачам, що буде публікувати в ньому виписки з різного роду історичної літератури, які не стали в нагоді йому при творенні книг і тепер лежать «мертвим вантажем».

Lenta.ru