Режисер фільму «Місце зустрічі змінити не можна» у свій ювілей віддає перевагу книжці, а не «Мерседесу»

Кінорежисер Станіслав Говорухін, якому у вівторок виповнюється 75 років, на честь ювілею не збирається влаштовувати пишних урочистостей, а запросить друзів на виставку своїх картин у Російську академію мистецтв.
Напередодні ювілею Говорухін спершу намагався відбутися жартами: «Я поїду завтра (у день народження) на батьківщину, в Ізраїль, а, може, до Лівії, вольюсь до лав захисників Каддафі».

«Якщо ж серйозно, то залишуся в Москві. Святкувати особливо ніяк не буду, покличу на свою виставку, яка відкривається у вівторок для своїх, для близьких друзів», – сказав він. До слова, живопис є старим захопленням режисера.

Говорухін зізнався, що він консерватор і тому, як і раніше кращим подарунком вважає книгу. «Звичайно, деякі вважають за краще на день народження» Мерседес «, але я віддаю перевагу книгу», – сказав він.

 

Говорухін народився 29 березня 1936 року в місті Березники Пермської області.
Режисер зняв такі художні фільми, як «День ангела», «Життя і дивовижні пригоди Робінзона Крузо», «Пригоди Тома Сойєра і Гекльберрі Фінна», «У пошуках капітана Гранта», «Десять негренят», «Ворошиловський стрілок», «Благословіть жінку», «Не хлібом єдиним», «Артистка», «Пасажирка».

Як актор він знявся в 20-ти фільмах, зіграв головну роль у стрічці Сергія Соловйова «Асса», а також ролі в картинах «Серед сірих каменів», «Сучі діти» та інших.

Один з найбільш відомих і улюблених в народі фільмів режисера – «Місце зустрічі змінити не можна» з Володимиром Висоцьким і Володимиром Конкіним.


РИА Новости