Мішель Обама саджає город та пише книгу про здорове харчування

Перша леді США випустить книгу, присвячену здоровому харчуванню і своєму городу, який вона виростила біля Білого дому.

Мішель Обама, таким чином, може приєднатися до свого впливового чоловіка в рейтингах бестселерів. Очікується, що книга буде опублікована в квітні наступного року. Вона стане частиною державної програми, спрямованої проти ожиріння: у книзі будуть міститися рецепти корисної їжі від Обами, приготовленої переважно з овочів.

Мішель Обама почала займатися городом в березні 2008 року, через два місяці після того, як Барак Обама зайняв президентський пост. Тепер перелік рослин на городі вже перевалив за півсотні – це овочі, трави та ягоди. Велика частина використовується кухарями Білого дому за призначенням.

Відзначимо, що це не перший досвід для перших леді США. Наприклад, свій город був в Елеонори Рузвельт під час Другої світової війни. Подружжя Клінтонів мало в своєму розпорядженні невеликий майданчик для рослин на даху Білого дому. За словами Мішель Обами, до думки займатися садівництвом її підштовхнули рекомендації лікаря-педіатра, що стосуються дієти дочок Обами, Малії і Саші. Як і більшість американських дітей, дівчатка свого часу зловживали фастфудом. Книгу Мішель Обамі допоможе написати автор, ім’я якого не розголошується.

The Guardian