Українською виходить нова книжка Гаррі Каспарова

37450_56193

Нова книжка Гаррі Каспарова «Зима наближається», яка скоріш за все не вийде в Росії допоки не зміниться нинішній режим, в Україні виходить друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Каспаров присвятив її вбитому опозиціонеру Борису Нємцову та всім людям у світі, які борються за свободу й демократію.

Гаррі Каспаров, тринадцятий чемпіон світу з шахів, уже багато років бореться проти путінського режиму. В своїй новій книжці «Зима наближається» він закликає лідерів демократичного світу консолідувати зусилля в боротьбі з диктатором Путіним. Каспаров демонструє картину руйнівних внутрішніх процесів у Росії та її неминуче падіння у безодню. Це історія того, як колишній кадебіст зміг узурпувати владу в Росії та знищити опозицію. На переконання Каспарова, світ мусить не вмиротворювати цього диктатора, а дати йому рішучу відсіч, змусити відповісти за жертви на Сході України, загиблих пасажирів рейсу MN17, вбитих опозиціонерів.

«У цій книжці я ділитимусь з вами своїми власними спостереженнями та враженнями як політичний активіст Росії, а також як голова Фонду захисту прав людини зі штаб-квартирою в Нью-Йорку. Але найважливіша історія в цій книжці — не моя власна. Це історія того, як Володимир Путін за допомогою невтручання, а в деяких випадках і за підтримки вільного світу, того самого, що зумів розвалити Радянський Союз, поклав кінець демократичному експериментові в Росії,» каже Каспаров.

54956887a944c_7EA48D57-5EAB-4FD3-AE1A-94826DC02578_mw1024_s_n

Лауреат Пулітцерівської премії Енн Епплбом зазначила: «Дуже важливо читати Гаррі Каспарова, який попереджав про небезпеку путінізму задовго до того, як це почали робити інші. Він є рідкісною особистістю — російським демократом із реалістичним поглядом на власну країну, який, проте, зберігає оптимізм щодо її майбутнього».
Книжка вийде у квітні. Вперше її представлять на Книжковому Арсеналі в Києві.