«Сповідь шаленого дівчиська» Джекі Колінз з’явилася на полицях книгарень

Вперше в Україні вийшла книжка романістки зі світовим іменем Джекі Колінз. Авторка присвятила роман «усім підліткам з нездоланною жагою до волі та самостійності».

Це книжка категорії young adult (підліткова література), пріквел до серії популярних романів про сильну, харизматичну та успішну жінку Лакі Сантанжело — «небезпечно гарну» доньку гангстера Джино Сантанжело.

У п’ятнадцять Лакі й справді шалене дівчисько, що викарбовує свій характер. «Сповідь шаленого дівчиська» розповідає про підліткові роки дикунки, яка згодом очолить бізнес-імперію. Дівчина прагне пізнати життя, любов і незалежність. Вона побуває в Греції, потім опинятиметься то в маєтку в Бель-Ері, то в пентхаузі в Нью-Йорку, то у віллі на півдні Франції. Лакі знає, чого хоче, й прямує до мети попри всі перепони.

Джекі Колінз (Jackie Collins) — письменниця, авторка бестселерів. Більше 500 мільйонів її книжок продано в 40 країнах. Більшість її романів увійшли до списку бестселерів New York Times. Вісім із них — екранізовано або адаптовано для телесеріалів.

 

Читати також: «Сповідь шаленого дівчиська» й інші сюрпризи «Кальварії»