Оголошено весняний набір на «Курс письменницької майстерності» в Києві

CLO_KPM_2016_800x600_Kyiv

 

24 березня у Києві стартує двомісячний «Курс письменницької майстерності» від «Центру літературної освіти». Відомі письменники поділяться теорією і практичним інструментарієм письма. У програмі – 50 годин лекційних та практичних занять, художній аналіз творів,  консультації лекторів, неформальні зустрічі, літературні вечори тощо.

 

Обов’язкова попередня реєстрація учасників.

 

Лектори курсу – відомі та професійні письменники, критики, видавці та літературознавці, а саме: Оксана Забужко, Сергій Лойко, Андрій Курков, Лариса Денисенко, Любко Дереш, Дана Павличко, Володимир Арєнєв, Сергій Іванюк, Євгеній Стасіневич і Ростислав Семків.

 

Програма спеціально розроблена для тих, хто хоче підвищити рівень власної літературної майстерності. Курс буде цікавий як авторам-початківцям, так і літераторам із досвідом. Структурно програма поділена на 5 модулів:

 

1) теорія письма: головні поняття, без котрих ми залишимося дилетантами

 

2) сюжетно-композиційна організація тексту

 

3) головний герой та інші персонажі

 

4) психологія творчого процесу

 

5) просування та співпраця з видавцями

 

Учасники дізнаються про теоретичні аспекти літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма.

 

Лектори розкажуть: як створювати персонаж, сюжет, структуру і композицію тексту; як працювати над мовою, стилем і художніми деталями; як творчий задум довести до готового тексту; як навчитися критикувати власні тексти; як зацікавити видавців; звідки брати натхнення; яких типових помилок уникати авторам-початківцям; як знайти читачів та своє місце в літературному процесі.

 

Кращі твори випускників буде опубліковано окремою книжкою у видавництві «Електрокнига».

 
Як взяти участь?

 

Щоб стати учасником Курсу, потрібно заповнити реєстраційну анкету: https://goo.gl/34qBb2 Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок.

 

Вартість:

 

«Повний пакет» – 1900 грн (у вартість входить: 15 лекцій і майстер-класів, 5 практичних занять, інтеграційні та літературні вечори, роздатковий матеріал і список рекомендованої літератури)

 

«Преміум пакет» – 2400 грн (у вартість входить: «повний пакет» + особиста консультація одного з лекторів, публікація у книжці, відеозаписи лекцій та «ЦЛО card» – знижка 20 % на наступні проекти «Центру літературної освіти»)

 

Дати проведення: з 24 березня до 27 травня

 

Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81, litosvita.org @ gmail.com)

 

Детальніше про курс читайте за посиланням.

 

Організатор: Центр літературної освіти

 

Організаційні партнери: видавництва «Смолоскип» і «Електрокнига»
Інформаційні партнери: Платформа, Велика Ідея, Буквоїд, Litcentr, Читомо, ЛітАкцент, Громадське радіо