Люко Дашвар презентує «ПоКров» у Києві

1405027_1272610312764731_712881748063679785_oНову книжку «ПоКров», на яку більше двох років чекали прихильники творчості Люко Дашвар, письменниця вперше презентує 2-го лютого в Домі освіти та культури «Майстер Клас».

Роман Золотої письменниці України вийшов друком наприкінці листопада у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» та вже здобув популярність серед читачів. Його сукупний наклад сягнув відмітки 50 тисяч примірників.

В основі сюжету нового твору письменниці доля семи колін нащадків багатого хорунжого Яреми Дороша, який згрішив, бо кохав юну Перпетую. Він помер і не побачив народження плоду цього забороненого кохання. Ображена дружина проклинає рід Дорошів. Вона прагне, щоби щастя та продовження в нащадках мала лише гілка її сина, законного спадкоємця Яреми.

…Грудень 2013-го року. Країну сколихнули протестні настрої проти свавілля влади. Однак Мар’яна не звертає уваги на це. Але зустріч із дивним хлопцем Ярком змінює все. «Ти моя жінка», — сказав він. І від того стало так солодко…

Він не може бути осторонь, коли країна повстала до боротьби. Вона не звикла думати про інших. Тепер її душа розривається між минулим і майбутнім. Архівні пошуки допоможуть Мар’яні не лише віднайти загублені імена, а й із дрібних уламків зібрати докупи власну родину.

Перша презентація роману «ПоКров» пройде у Києві 2 лютого о 19:00 в Домі освіти та культури «Майстер Клас» (вул. Лаврська, 16).