«II Зимова літературна школа» в Карпатах розпочала набір учасників

CLO_Karpaty_800x600

 

8–13 лютого в Карпатах відомі літератори поділяться з початківцями письменницьким досвідом і майстерністю. «Центр літературної освіти» оголошує прийом заявок на «II Зимову літературну школу». Обов’язкова попередня реєстрація учасників: https://goo.gl/AydHaK

 

Лектори – відомі та професійні письменники, видавці, літературознавці та культурні менеджери – Юрій Андрухович, Катерина Бабкіна, Юрій Іздрик, Галина Крук, Андрій Курков, Василь Махно, Святослав Померанцев, Тарас Прохасько, Ростислав Семків.

 

Тема цьогорічної Літшколи – «Як писати коротку прозу».

Літшкола – це 6 днів цікавого і корисного відпочинку та навчання в Карпатах, неформальне спілкування з письменниками і однодумцями, незабутні враження і нові знайомства.

 

У програмі:

– 20 годин лекцій та майстер-класів;

– 5 практичних занять, аналіз і обговорення текстів учасників;

– 3 літературні вечори та барбекю-паті;

– 3 походи в гори, 3 екскурсії та маса неформального спілкування з лекторами і учасниками.

Учасники Літшколи дізнаються про теоретичні аспекти літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма короткої прози.

Лектори розкажуть: як створювати персонаж, сюжет, структуру і композицію тексту; як працювати над мовою, стилем і художніми деталями; як навчитися критикувати власні тексти; як зацікавити видавців; звідки брати натхнення; яких типових помилок уникати авторам-початківцям; як знайти читачів та своє місце в літературному процесі.

 

Як взяти участь?

Щоб стати учасником Літшколи, потрібно заповнити реєстраційну анкету: https://goo.gl/AydHaK Кількість місць обмежена – 30 осіб. Кожен учасник сплачує організаційний внесок.

 

Дати і місце проведення: 8-13 лютого 2015 р., гостинний двір «АртГір» (село Микуличин, Івано-Франківська область)

Детальніше про Літшколу читайте за посиланням: https://goo.gl/Rv4RqM