До 25-ї річниці незалежності вийшла «Абетка України»

Абетка України

До 25-річчя незалежності України видавництво «Віват» випустило книжку «Абетка України». Це перше з подарункових видань, які заплановані до ювілею.

Видавці мають на меті познайомити читача з історичними персонами й подіями, фольклорно-етнографічними особливостями, культурою, традиціями країни, знаменитими місцями й навіть стравами.
Ілюстрована книжка зроблена у форматі абетки-словника й написана двома мовами: українською та англійською, тож видання може служити і як презентаційний продукт, і як подарунок.
Рецензувала книжку Олена Соболєва, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту українознавства. Вона переконана, що «Абетка України» спонукає українців по-іншому поглянути на власну історію, а головне — зацікавить гостей країни й допоможе їм поринути з головою у світ української культури.
«У кожній країні є певний набір понять-символів, з якими асоціюються як громадяни, так і культурний простір у цілому. Незважаючи на те, що у всіх людей цей список особливий і неповторний, існують універсальні знакові явища, фігури та об’єкти, відомі й зрозумілі кожному. Наша «Абетка» чудово оформлена в національному стилі, якісно видана в поліграфічному сенсі й буде відмінним презентом», — зазначила директорка видавництва Юлія Орлова.

Із грудня 2015 року книжка вже є у продажі.