«Оформляндія або Прогулянка в Зону» Маркіяна Камиша вийде у Франції

111

 

Видавництво «НОРА-ДРУК» підписало угоду на переклад французькою мовою дебютного роману Маркіяна Камиша «Оформляндія або Прогулянка в Зону».Попередня домовленість була укладена під час Франкфуртського книжкового ярмарку. Продаж прав супроводжували французькі агенти Iryna Dmytrychyn і Agence ASTIER-PECHER.

 

«Оформляндія» вийде друком у Франції в квітні 2016 року у видавництві «Арто» (Editions Arthaud), яке входить в транснаціональну видавничу групу «Фламаріон» (Groupe Flammarion).

 

Молодий письменник Маркіян Камиш (27 років) належить до когорти чорнобильських «сталкерів». Він історик за освітою, син ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, за час 5-річного дослідження зони відчудження, її природи й зотлілої цивілізації провів «за колючим дротом Зони» понад 200 днів, пройшов більш ніж 7 тис. км. «Оформляндія або Прогулянка в Зону» – це емоційний вимір Чорнобильщини, літературне занурення у світ нелегальних туристів-«сталкерів».

 

Роман Маркіяна Камиша відразу після виходу в світ у київському видаництві «НОРА-ДРУК» у вересні отримав позитивну критику та за відгуками рецензентів став «найсильнішим і найцікавішим дебютом цього року» («Літакцент», «Дзеркало тижня»).

 

Зараз письменник працює над новим романом, який також пов’язаний з чорнобильською тематикою.

 

НОРА-ДРУК