У Львові створюють вуличну галерею «Вірші з війни»

1377533

Портал Zaxid.net повідомляє, що у Львові створюють вуличну галерею «Вірші з війни». Активісти розписують стіни віршами на військову тематику. Тексти написані учасниками бойових дій на Сході України або їх родичами.

 

Ініціатори та організатори акції самі були учасниками АТО і в такий спосіб вшановують побратимів, які загинули. Також мистецькими засобами вони хочуть  нагадати львів’янам, що війна не скінчилась.

 

Усі стіни де будуть розміщені арт-об’єкти, організатори спершу реставрують та приведуть до належного стану. Таким чином акція має і антивандальне спрямування.

 

1377533_1403534

 

«Потрбіно розуміти і пам’ятати що за наш сон хтось щодня гине, хоч маємо таке сяке ніби перемир’я. Чим швидче люди тут забудуть що десь там війна, ти швидче війна прийде сюди. А багато наших віршів мають дуже потужну власну історію», – коментує автор ідеї, учасник АТО, Андрій Мочурад.

 

Організаторами виступило Молодіжне Об’єднання «Граніт» та митці зі Львова та інших  міст.

 

«Зараз над проектом працює близько двадцяти осіб, переважно студенти», – розповів Zaxid.net Андрій Мочурад.

 

Організатори наголошують, що автори планують працювати постійно, незважаючи на погоду, щоб спілкуватись із перехожими та розповідати їм про проект.

 

Zaxid.net