Книга про культурні проекти в Україні вийде трьома мовами

9052

Гете-Інститут в Україні презентував концепцію видання «Дорожня карта ─ сталий культурний розвиток в Україні», пише сайт Cultprostir.

 

Книга вийде друком 28 грудня українською, англійською та німецькою мовами і буде доступна онлайн через форму реєстрації. Випуск видання здійсниться в рамках проекту Культурно-освітня академія. Книга присвячена питанням децентралізації культури в Україні, містить практичні поради для розробки проектів та описує культурні експерименти, які зараз проводяться в регіонах: у Жмеринці, Бучачі, Добропіллі. Над виданням працювали німецькі експерти спільно з українськими активістами.

 

«Концепція «Дорожньої карти» має на меті залучити до роботи українських активістів – представників як державних установ, так і недержавних кабінетів, налагодити діалог між ними та познайомити з досвідом експертів із Німеччини. Ми намагалися поєднати практику і теорію, зовнішній досвід і досвід України. Книга має стати посібником для всіх, хто залучений чи має намір долучитися до розробки культурних проектів. Видання містить не тільки теорію, воно описує реальні кейси у сфері культури», – розповіла Ілона Демченко, асистент спеціальних програм Гете-Інституту.

 

Із січня 2016 року в рамках пілотного проекту планується проведення експертних зустрічей, тренінгів, запуски сайтів та поїздки до регіонів.

 

Cultprostir.