Створено мобільний застосунок для вдосконалення знань з української мови

Mova-671x468

Українські розробники Віталій Благодір, Олександр Клименко та Павло Мельник-Крисаченко створили мобільний застосунок Mova для вдосконалення знань з української мови на платформах iOS та Android, пише сайт itc.ua.

 

Як сказав свого часу Вольтер: “Чужу мову можна вивчити за шість років, а свою треба вчити все життя”. Застосунок Mova допоможе вивчати рідну мову будь-де: у громадському транспорті, у черзі за квитками, коли на когось чекаєте. Наразі доступна перша версія Mova, яку розробники планують з часом розвивати.

 

Разом з головним героєм застосунку Лепетуном користувач зможе пригадати основні правила правопису; дізнатися нові фразеологізми й синоніми; навчитися правильно наголошувати слова; позбутися росіянізмів. В застосунку є бібліотека ілюстрацій зі стислими правилами, вправи з поясненнями, нагадування, додавання картинок у вибране.

 

Mova-41 Mova-11

 

Мобільний застосунок Mova є частиною освітнього проекту «Мова – ДНК нації», який так само призначений для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови.

 

Посилання на завантаження безкоштовного застосунку:

 

Mova на iOShttps://itunes.apple.com/ru/app/id1061415385
Mova на Androidhttps://play.google.com/store/apps/details?id=ukr.mova

 

itc.ua