Продано 10 тисяч примірників розмальовки про Україну

afd4289fe2f4bb281d7f793227398d4c

Розмальовка «Я люблю Україну» Олесі Вакуленко, яку випустило львівське видавництво «Урбіно», продана накладом у 10 тисяч примірників, повідомляє портал Zaxid.net.

 

«Уже передпродаж показав, що проект буде безсумнівно дуже успішним. Перший наклад «Я люблю Україну» було розпродано ще до того, як ми його отримали із друкарні. Стало зрозуміло, що потрібно негайно замовляти другий і третій. Але й цих накладів уже немає! Загалом протягом місяця було продано 3 наклади, загальною кількістю 10 тисяч примірників. Зараз очікуємо на четвертий, більша частина якого вже теж замовлена. Протягом року плануємо продати не менше 50 тисяч, а для українського ринку це неабиякий успіх», – розповила співзасновниця видавництва «Урбіно» Божена Антоняк.

 

«За перший місяць продано майже 10 000 примірників. На харківській фабриці “Глобус” у роботі відразу два наклади цього бестселера, четвертий за рахунком вийде наприкінці грудня, а п’ятий в середині січня 2016 року», – написала вона.

 

Розмальовка «Я люблю Україну» Олесі Вакуленко створена за мотивами українського декоративного розпису. Ця книжка належить до популярних сьогодні розмальовок для дорослих.

 

«Ідея замовити українську розмальовку в Олесі Вакуленко народилася влітку цього року. Познайомилися із цією молодою харківською художницею на ФБ, якщо чесно – то спершу побачили розмальовані нею футболки. Директор «Урбіно» Анатолій Івченко відразу зрозумів, що це людина, якій можна замовити українську розмальовку для дорослих. Бо досі розмальовок, які базувалися б на зразках українського народного декоративного мистецтва, у нас не було», – розповіла Божена Антоняк.

 

«На ринку зараз доступні не менше півтора десятки дорослих розмальовок-антистрес: від легших, як-от Джоанни Басфорд, до урбінівських «Дивовижних міст» Стіва Мак-Доналда з урбаністичними пейзажами. Але хотілося чогось рідного. Вибір припав на Олесю не випадково. Вона – випускниця Харківської академії художнього дизайну, до того ж – донька українських народних майстрів, Тамари й Олександра Вакуленків, онука Ганни Самарської – відомої народної художниці й учениці самої Катерини Білокур. Тобто народний живопис супроводжує Олесю змалку», – вважає вона.

 

«Отож ми сконтактувалися з майбутньою авторкою й запропонували їй співпрацю. Сама Олеся дуже захопилася цією ідеєю й почала дуже швидко її втілювати. Результатом задоволені всі – авторка, видавці і, звичайно, покупці, які замовляли розмальовку задовго до її появи в продажі», – зазначила Божена Антоняк.

 

«2016 року плануємо видати ще дві розмальовки, які базуватимуться на українському народному живописі. Друга вийде орієнтовно в березні, а третя – до Форуму видавців у вересні», – пообіцяли читачам у видавництві.

 

Zaxid.net.

 

 

Придбати книгу.